Başvurular
2001 yılında Bayram ACAR ve Meryem ACAR tarafından kurularak “Biz Eğitimden Bahsediyoruz” sloganıyla yola çıkan ACAR Eğitim Kurumları, yirmi seneden fazladır birçok nesille birlikte yoluna devam ediyor.

Aynı yıl kurulan “Acar Etüt Eğitim Merkezi” bölgede birçok öğrencinin eğitim hayatına yön verdi. 2012 yılında yeni binasında sahip olduğu bilgi birikimini; tecrübeli, dinamik ve özverili eğitim kadrosuyla güçlendirerek “Acar Okulları” yapısına dönüştürdü.

2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılına Butik Okul konsepti ile modern binasında başlayan Özel Acar Anaokulu, Özel Acar İlkokulu ve Özel Acar Ortaokulu ; Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş, dünya dillerine hakim, aklın ve bilimin ışığında günümüz koşullarına ve hızla gelişen dünyanın gereksinimlerine yanıt verebilen, daha iyi bir dünya hedefi olan bireyler yetiştirmek temel hedefiyle nitelikli ve yenilikçi eğitim anlayışıyla devam etmektedir.

Başvuru Süreci ve Akademik Takvim
1
Ön Kayıt Başvuruları
Tüm velilerimizi 22 Mart 2024 tarihine kadar ön kayıt görüşmeleri ve ön kayıt başvurularını oluşturmaları için davet ediyoruz. Sonrasında avantajlı kayıt dönemi fırsatlarından faydalanamazlar.
2
Kayıt Dönemi
Tüm öğrencilerimizin (velilerimizin) kayıtlarını 15 Temmuz 2024 - 23 Ağustos 2024 tarihleri arasında, Cuma akşamına kadar tamamlamış olması gerekmektedir.
3
Başvuruların Değerlendirilmesi
23 Ağustos 2024 tarihi itibariyle sisteme girilen kayıtların işlenmesi ve evrak yönetimi için inceleme sürecinin başlatılmasını kapsar.
4
Başvuruların İncelenmesi
Alınan kayıtların Rehberlik ve Danışmanlık hizmeti sağlayan zümremiz ve okul yönetimi tarafından uygunluk, ödeme ve öğrenci psiko-sosyal değerlendirmelerinin yapıldığı süreçtir.
5
Veli / Öğrenci Görüşmeleri
Kayıt işlemi sonlandırmadan önce yüz yüze olacak şekilde hem velilerimizin, hem öğrencilerimizin okulumuza davet edilmesi ve ön görüşmelerin yapıldığı, bir nevi yüzeysel mülakat sürecimizdir.
6
Karar Dönemi ve Kayıt Tamamlama
Başvurunuzla ilgili en kısa sürede karara varmak için her türlü çabayı göstereceğiz. Başvurusu kabul edilen başvuru sahibine derhal bilgi verilecektir ve ödeme için iletişime geçilecektir.
Acar Okullarında Eğitim
anaokulu-600x600
ilkokul-600x600
ortaokul-600x600
lise-600x600
Kayıt Yetkilisi Uzmanımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

  favicon
  Muhasebe Yönetimi
  Meryem ACAR
  favicon
  Okul Müdürü
  Gizem ACAR